Wystawy

  • KRAJOWA WYSTAWA PSÓW [CHOJNICE]

    29.07.2018 Sonofabull Bjork - klasa pośrednia, ocena doskonała, miejsce 2 Sonofabull Abitsneaky - klasa otwarta, ocena bardzo dobra sędzia : Piotr Mikuć
  • MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA PSÓW [GORZÓW WIELKOPOLSKI]

    15.07.2018 Sonofabull Abitsneaky - klasa otwarta, ocena bardzo dobra, miejsce 4 Sonofabull Bjork - klasa pośrednia, ocena bardzo dobra, miejsce 4 sędzia : Ben Karpel
  • KRAJOWA WYSTAWA PSÓW [KALISZ]

    10.06.2018 Sonofabull Abitsneaky - klasa otwarta, ocena bardzo dobra sędzia : Beata Kucharczyk  
  • KLUBOWA WYSTAWA PSÓW [WARSZAWA]

    9.09.2017 Wystawa Klubu Molosów Sonofabull Hank Esdeka - klasa otwarta, ocena doskonała, miejsce 2 Sonofabull Deebua Esdeka - klasa otwarta, ocena doskonała Sonofabull Bonifacio -klasa młodzieży, ocena doskonała, miejsce 4 sędzia : Ivo Ingraffia
  • KRAJOWA WYSTAWA PSÓW [WŁOCŁAWEK]

    3.09.2017 Sonofabull Hank Esdeka - klasa otwarta, ocena doskonała, miejsce 1, CWC, Najlepszy Dorosły Samiec Sonofabull Bonifacio - klasa młodzieży, ocena doskonała, miejsce 2 sędzia : Anna Szymańska-Modrzycka
  • KRAJOWA WYSTAWA PSÓW [GOLUB-DOBRZYŃ]

    15.08.2017 Sonofabull Hank Esdeka - klasa otwarta, ocena doskonała, miejsce 1, CWC, Najlepszy Dorosły Samiec, Zwycięzca Rasy Sonofabull Bonifacio - klasa młodzieży, ocena doskonała, miejsce 2 sędzia : Grażyna Ryk-Pychyńska  
  • Międzynarodowa Wystawa Psów [Warszawa]

    09.07.2017 Sonofabull Abithippie - klasa młodzieży, ocena doskonała, miejsce 3 sędzia : Jörgen Hindse
  • Krajowa Wystawa Psów [Gorzów Wielkopolski]

    2.07.2017 Sonofabull Abithippie - klasa młodzieży, ocena bardzo dobra, miejsce 3 sędzia : Magdalena Kozłowska 2.07.2017 Wystawa II Grupy FCI Sonofabull Abithippie - klasa młodzieży, ocena bardzo dobra, miejsce 2 sędzia : Viva Maria Soleckyj Szpunar
  • Krajowa Wystawa Psów [Kalisz]

    11.06.2017 Sonofabull Abithippie - klasa młodzieży, ocena doskonała, miejsce 2 sędzia : Piotr Król
  • Krajowa Wystawa Psów [Leszno]

    03.06.2017 Sonofabull Deebua Esdeka - klasa otwarta, ocena doskonała, miejsce 1, CWC, Najlepsza Suka, Zwycięzca Rasy sędzia: Jarosław Grunt 04.06.2017 Sonofabull Deebua Esdeka - klasa otwarta, ocena doskonała, miejsce 1, CWC, Zwycięzca Płci Przeciwnej Sonofabull Abithippie - klasa młodzieży, ocena doskonała, miejsce 2 sędzia: Anna Rogowska